NIKE FREE 5.0

151,20 TL

-20%

189,00 TL

Doğal ve rahat hareket için

Detaylar

Bu ürün stoklarda değil

Detaylar

Nike Free 5.0 koşu ayakkabıları, esnek dış tabanı ve Flywire teknolojisiyle tasarlanmış file üst yüzey malzemesi ile nereye giderseniz gidin ayaklarınızın nefes alabilmesini ve rahat etmesini sağlamaktadır. Esneklik Dış tabanda yer alan altıgen esnek oluklar, daha doğal hareket etmenize yardımcı olur. Destek ve Havalandırma Örülmüş file üst yüzey malzemesi, hafif havalandırma sağlar ve ayaklarınızın kuru kalmasına yardımcı olur. Ayak ortasındaki Flywire teknolojisi, ekstara ağırlık yapmaksızın sizinle birlikte hareket ederek destekleyici bir uyum sunar.

Daha Fazla Özellik:

*alçak profilli Phylite orta taban esnek bir koşu keyfi sunar fakat bir o kadar da dayanıklıdır.

*üst yüzeyde dikişsiz kaplamalar,

*bağcıklarla birleşerek ekstra destek sağlayan Dynamic Fit teknolojisi,

*parmak bölgesinde zemin tutuşunu arttıran kauçuk parçalar.

NIKE FREE: Derin esneklik kanalları sayesinde ayağın doğal hareketini engellemeden çıplak ayakla koşu hissi verir ve bacakta daha önce hiç çalıştırmadığınız kasları çalıştırmayı sağlar. Bilimsel çalışmalar çıplak ayakla koşanların ayaklarının daha güçlü olduğunu göstermektedir. Nike Free hız anlamına gelir. Fakat öncelikle kaslarınızı güçlendirmeniz gerekir, çünkü NIKE FREE bazılarının alışmasını gerektirir.

NIKE FREE'NİN DOĞUŞU : Bunu öğrenmeden önce Stanford sporcuları , üniversite golf kursunda yalınayak antreman yapıyorlardı, Nike’ın en yenilikçi ve yaratıcı 3 çalışanı, tıpkı yalınayakmış gibi doğal ve hafif hissettirecek bir ayakkabı geliştirmeye koyuldular.2oo2’de, her bir ayak hareketinde oluşan görüntüyü yakalamak için aşırı hızlı kameralar kullanarak, ayaklarına sıkıştırılmış ölçülü tabanlar yapıştırılan bir grup kadın ve erkeği test ettiler. Çalışanlar ayakkabısız koşanların biyokemiğini incelemek için 8 yıl harcadılar. Sonuçlardan anlaşılan şu ki , ayağın doğal iniş açısı, basınç ve ayak pozisyonu, Nike’in tasarımcılarına benzersiz ve esnek bir koşu ayakkabısı yapma imkanı vermiştir.

FLYWIRE: Flywire özelliği, ayağınız için ultra hafif bir destek ve rahatlık sağlamaya yardımcı olur. Ayakkabının sayasına konumlandırılmış ince naylon liflerin gücü sayesinde, ayağınız ayakkabının içerisindeyken, yaptığınız aktivite boyunca, kayganlığın azaltılmasına yardımcı olur. Ayakkabının yapısında yalnızca ihtiyaç duyulduğu kadar malzeme kullanıldığı için ayakkabının ağırlığının azalmasına ve hafif olmasına imkan sağlar.

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

NIKE FREE 5.0

Doğal ve rahat hareket için

Bir Yorum Yaz

30 ADET ÜRÜN AYNI KATEGORİDEDİR