ASICS GT-2000 2

249,00 TL

-60,00 TL

309,00 TL

Bu ürün stoklarda değil

Detaylar

Asics’in koşucular arasındaki en favori modellerinden GT-2000 2 yine Asics’in belki de AR-GE faaliyetlerinin en üst yansıma noktası sayılabilir. İşte size sunduğu teknolojik yenilikler:


• Ayağınızın her yere değdiğinde hissedeceğiniz rahatlığı ve pürüzsüz, daha tepkileri algılayan daha hafif koşmanızı sağlayan yeni Fluid Ride teknolojisi
• Geliştirilmiş topuktan ayak ucuna kadar hissedilen rahatlığı kalıcı olarak sağlayan yeni tam-boy SPEVA 55 teknolojisi.
• Artırılmış dayanıklılık ve koruma sağlayan ayakkabının ön tarafındaki AHAR kauçuk bileşeni
• Yeni renklerle daha çekici ayakkabılar


GT-2000 2 sahip olduğu Etki Yönlendirme Sistemi sayesinde (Impact Guidance System) koşarken enerji verimliliğinizi yüksek tutarken sakatlanma riskinizi de düşürür. Enerji üretiminizi artıran GT-2000 2 daha uzun mesafeler koşmanızı sağlarken bir yandan da adımlarınızı ağrılardan korunmasını sağlar. Bunun dışında her milden sonra kendinizi bulutların üzerinde hissetmenizi sağlayan Dynamic DuoMax Support System ve GEL Cushioning System özellikleri GT-2000 2 ‘nin neden dünyanın en iyi ayakkabılarından biri olduğunu kanıtlıyor. Bu iki özellik sizin sadece kayarmışçasına koşmanızı değil daha uzun süreler boyunca destekli bir şekilde koşmanızı sağlıyor.

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

ASICS GT-2000 2

Bir Yorum Yaz

30 ADET ÜRÜN AYNI KATEGORİDEDİR