ASICS GEL-KAYANO 20

319,00 TL

-140,00 TL

459,00 TL

Bu ürün stoklarda değil

Detaylar

1993 ilk Kayano modelinin doğumundan beri Asics 18 milyondan fazla adet bu modelı üretti. Bugün Kayano Asics’in felsefesine ve teknik mükemmelliğe olan inancının en başarılı örneği olarak görümektedir.
20 yıldan beri sürekli teknolojik gelişmelerle yenilenen ve çok sayıda ödül kazanan Kayano, 20. Modelinde FluidRide ve FluidFit teknolojilerini barındırıyor.
Ancak şunu söylemeliyiz ki Kayano’yu Kayano yapan özellikler hiçbir sekilde teknolojik gelişimlere feda edilmemiş ve aynen Kayano 20’de de muhafaza edilmiş.
Destek, yastıklama ve lüksü bir arada bulundurmasıyla ünlü olan Kayano hala vücudun doğal hareketini ayaklara yansıtan Etki Yönlendirme Sistemi’ne (Impact Guıdance System) sahip. Asics’ın arkaayak ve ön ayak üzerinde ani hareketlere karşı etki emme sistemi yine bu ayakkabısında da başarılı bir şekilde yer almakta.
Asics’in Gel Kayano 20 modelinde önceki modellerdeki Biomorphic Fit Upper teknolojisinin yerini FluidFit teknolojisi aldı. FluidFit ayağın orta ve ön kısmı boyunca uzanan gerilmiş dikiş ağları sayesinde daha uyumlu ve kişiye özgün bir bütünlük sağlıyor.

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

ASICS GEL-KAYANO 20

Bir Yorum Yaz

30 ADET ÜRÜN AYNI KATEGORİDEDİR