Teslimat-İade

Teslimat

Siparişiniz, kargoya 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde Aras kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda faturanın arka bölümde bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Gelen ürün öncelikle VMY Elektronik Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından incelenir. VMY Elektronik Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti.. üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre VMY Elektronik Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

İade Adresi:

 

VMY Elektronik Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Internet Satış Birimi
Gayrettepe Mah. Ömer Beşiktaş Sok Hazarbey Konakları No:21/4 Beşiktaş İstanbul
İadeler Aras Kargo ile gönderilmelidir. VMY Elektronik Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti. İnternet Satış Birimi Aras Müşteri Kodu: 1508541931313